Online yolculuğunuz buradan başlıyor.

Bir web sitesi oluşturmak, doğru platformu gerektirir. Sürükle ve bırak özelliği olan 'Siteni Kendin Yap' eco site oluşturucusunu kullanarak fark edilin.

İster kendinizi ister işletmenizi tanıtın, site oluşturucumuz, yeni başlayanlar için yeterince basit ve profesyoneller için zengin özelliklere, rehberli içeriğe sahip bir şablon ve sihirbaz tabanlıdır. PowerPoint gibi geliyor ama daha güçlü, zarafet ve sadelikle. Kullanmaktan keyif alacağınız bir çözüm.

Daha Fazlası

Eco Site Oluşturucu Özellikleri

Site Oluşturucumuz tüm özellikleri içerir.

Sürükle ve Bırak Düzenleyici

Sürükle ve Bırak Düzenleyicisi, yerleşim alanlarının tahmine dayalı vurgulanmasıyla müşterilerin web sitesi özelliklerini doğrudan sayfaya eklemesine ve düzenlemesine olanak tanır.

Şablon Özellikleri

Profesyonel görünümlü herhangi bir özel web sitesi düzeni oluşturmak için metin, düğmeler, fotoğraflar veya simgeler gibi hazır düzen öğelerini kullanabilirsiniz.

Hazır Şablonlar

İçerik düzenlerini manipüle etmek için zaman kaybetmenize gerek yok. 350'den fazla içerik bloğu koleksiyonu, herhangi bir teknik beceri olmadan profesyonel web siteleri oluşturmalarına yardımcı olur.

Mobil Uyumlu

Web siteleri herhangi bir cihazda harika görünecek. Şablonlar, akıllı telefonlar, tabletler ve masaüstü bilgisayarlar dahil tüm cihazlara %100 duyarlıdır.

Stok Fotoğraf Entegrasyonu

Yüksek çözünürlüklü 200.000'den fazla profesyonel birinci sınıf fotoğraf arasından seçim yaparak web sitenizi güçlendirin. Site Oluşturucumuz ayrıca Gömülü Videolar ve Görüntü Optimizasyonu içerir.

Otomatik Kaydet ve Yedekle

Gerçek zamanlı kaydetme ile hiçbir işi kaybetmeyeceğinizden emin olabilirsiniz. Editör siz çalışırken her şeyi otomatik olarak kaydeder.

Hikayenizi paylaşmak her şeyi değiştirir. Sosyal medya ve blogunuz aracılığıyla ziyaretçilerinizle bağlantı kurun.

Blog Sayfası

Web sitenize özelleştirilebilir bir blog ekleyerek hikayenizi paylaşın ve ziyaretçilerinizle bağlantı kurun. Yayınlanan web sitenizdeki gönderi görünümünü yapılandırın.

Gönderi Düzenleyici

Bir blog gönderisinde, yerleşik gönderi içeriği geliştirme aracı ve düzenleyiciyi kullanarak zaten yayınlandıktan sonra değişiklik yapın.

Sosya Paylaşım

Sitenize Facebook, Twitter, LinkedIn ve Pinterest gibi sosyal medya platformları için simgeler ekleyerek ziyaretçilerinizi içeriğinizi beğenmeye ve paylaşmaya teşvik edin.

Facebook Yorumları ve Beğenileri

Ziyaretçilere, web sitenizden ayrılmadan bağlantılı Facebook sayfanıza yorum yapma ve beğenme seçeneği sunun.

Instagram ve Twitter Bağlantısı

Her gönderi yayınladığınızda Instagram fotoğraflarınızı web sitenizde otomatik olarak sergileyin ve Twitter hesabınızın canlı bir akışını görüntüleyerek site ziyaretçilerinizi güncel tutun.

Online satışlar işinizi hızlandırabilir. Web sitenizi bir mağaza veya butik mağaza olarak oluşturun.

Esnek Planlar

İster butik, ister mağaza veya tam mağaza olun, 10, 50 ve 500 ürün için planlar mevcuttur.

Güvenli ve Dünya Çapında Ödemeler

Kredi kartlarını anında kabul etmek için Paypal, Square, Stripe ve 50'den fazla güvenilir kredi kartı ödeme sağlayıcısıyla bağlantı kurun.

Kolay ve Hızlı Ödeme

Çıkış sırasında isteğe bağlı kayıt ile müşterilere daha hızlı ve daha kolay bir ödeme sunun. Müşteri sipariş yorumlarını içeren tek sayfalık güvenli bir ödeme sağlayın.

Ürün Listeleme ve Yönetim

Birden fazla ürün sayfası düzeni arasından seçim yapın ve açıklamaları ve tasarımları dilediğiniz gibi özelleştirin. Müşterilerin ürünleri kategoriler halinde düzenleyerek bulmasını kolaylaştırın.

Promosyonlar, İndirimler ve Kuponlar

Satışları artırmak için indirim kuponları veya promosyon kodları oluşturun. İndirimli fiyatların yanında normal fiyatları da göstererek dönüşümlerinizi artırın.

Stok Yönetimi

Envanter takibi, bir ürün stokunu yenileme zamanının gelip gelmediğini ve hangi ürün varyasyonlarının en popüler olduğunu bilmeye yardımcı olur..

Uluslararası nakliye

Online mağazanızı USPS, FedEx, UPS, Australia Post, Canada Post, vb. gibi bir taşıyıcı şirkete bağlayarak müşterilerinize ödeme sırasında gerçek zamanlı taşıyıcı ücretleri verebilirsiniz.

Vergileme

Herhangi bir ülke için vergi hesaplamaları uygulayın veya belirli bölgeleri tanımlayın. Vergilerin hesaplanmasını tamamen kontrol edin; konum başına vergileri ayarlayın, ürün grubu başına vergi ekleyin veya vergiden muaf ürünler ayarlayın.

Siperiş Yönetimi ve Takibi

E-posta yoluyla anında sipariş bildirimleri alın. Tüm siparişlerin bir özetini yönetin ve görüntüleyin, siparişleri arayın, kategorilere göre filtreleyin ve siparişleri, müşteri bilgilerini güncelleyin ve nakliye için teyel numarası ekleyin.

Site Oluşturucuyu ÜCRETSİZ deneyin

Açık Deneme ile Site BuOluşturucuyu deneyebilir ve yeni web sitenizi hiçbir ön ödeme olmadan ÜCRETSİZ olarak tamamen oluşturabilirsiniz. Yayınlamaya hazır olana kadar hiçbir şey ödemeyin!


ÖZellikler
One Page
Unlimited
Store
Store Plus
Store Premium
Profesyonel Kaliteli Web Sitesi Şablonları
Tüm Beceri Düzeyleri için Kullanıcı Öncelikli Tasarım
Kolay Sürükle ve Bırak Düzenleme
Mobil Cihazlara Duyarlı
Ücretsiz Resim Galerisi
Bileşen Tabanlı Yapı Taşları
Blog
Orantılı Şablon için Otomatik Düzenler
İletişim Formu Oluşturucu
Web Sitelerini Geri Yükle
Tema Kalıtımı
Sosyal Medya Entegrasyonu
SEO uyumlu
Yerleşik Analitik
Sayfa
1
Unlimited
Unlimited
Unlimited
Unlimited
E-Ticaret Ürünleri
n/a
n/a
10
50
500
$1.99USD
$4.99USD
$7.99USD
$19.99USD
$25.99USD

Bizi diğerlerinden ayıranönemli ve temel özellikler


Tüm Beceri Düzeyleri için Önce Kullanıcı Tasarımı

Basitlik ve kullanım kolaylığı için tasarlanan, daha yüksek CSS (Müşteri Memnuniyeti Puanları) ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi anlamına gelir.

Mobil Cihazlara Duyarlı

Farklı mobil cihazlar için bir web sitesi oluştururken çok zaman ve emek tasarrufu sağlar.

Bileşen Tabanlı Şablonlar

Önceden tasarlanmış şablonlar, içerik düzenlerini manipüle ederek zaman kaybetmeden profesyonel web siteleri oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Kodlama gerekmez

SiteKurucu, profesyonel kodlayıcıları hedef almıyor. Amacımız, KOBİ'lere herkesin dakikalar içinde herhangi bir cihazda çalışan zarif web siteleri oluşturmak için kullanabileceği bir platform sağlamaktır.

Daha fazlası için daha az ödeyin

Diğer web sitesi oluşturma araçlarının yarı fiyatına, ancak tüm avantajlardan ve daha iyi özelliklerden yararlanın.