Her bütçeye uygun güçlü ve üretken email hesabına sahip olun.

Bir E-postadan Daha Fazlası

  • Profesyonel email@senindomain.com
  • Güçlü ve Güvenilir,99.9% Uptime
  • Webmail, Mobil (app) ve PC den kullanın
  • 10GB veya 50GB kullanım kapasitesi

Spam'a elveda deyin

AI ve tahmine dayalı e-posta savunma yazılımını kullanan OX App Suite, gelen kutunuzu spam, virüs, kötü amaçlı yazılım ve kimlik avı saldırılarından korumak için savaşır.

Heryerde Çalışın

OX App Suite, tüm cihazlarınızda eşitlenir. OX App Suite tüm yerel istemcilerde sorunsuz çalıştığı için Mobil ve Masaüstü erişimi sorun değil.

Özellikler

Bulut Dosya Saklama

Önemli belgelerinizi bulutta güvenle depolayın ve paylaşın. Ve (en fazla) 50 GB ile gelecek yıllar için bol bol alanınız olacak.

Takvim & Rehber

Paylaşılan takvim, zamanlama sihirbazı, iCal desteği ve Genel Adres Listesi ile bir kuruluş gibi iletişim kurun!

Bir Çok Email Özellikleri

İleticiler, Otomatik Yanıtlayıcılar, Filtreler, İmzalar, Bildirimler ve daha fazlası dahil olmak üzere en sevdiğiniz e-posta özelliklerinin tümü burada!

Verimlilik Uygulamaları Ekleyin!

App Suite'in güçlü çevrimiçi Uygulamalarıyla Word, Excel ve PowerPoint gibi Microsoft Office belgeleri oluşturun, düzenleyin ve paylaşın.

Uygulamalarınızı Getirin

Favori e-posta hizmetlerinizi ve/veya uygulamalarınızı App Suite'e kolayca ekleyin; Gmail, Dropbox, Zoom (yakında) ve daha fazlası gibi!

Gizlilik Konuları

App Suite veya biz, kişisel veya e-posta bilgilerinizi hiçbir zaman okumayacak, taramayacak veya herhangi bir üçüncü tarafla paylaşmayacağız. Hiçbir zaman!.

Fiyat & Planlar

OX App Suite OX App Suite + Productivity
99.9% Uptime SLA
Premium Anti-Virus & Anti-Spam
email@senin-domain.com
Hesap Kapasitesi 10GB 25GB
Gelişmiş Webmail
Mobil & PC Erişimi (IMAP)
Paylaşılan Takvimler, Kişiler, Görevler
CardDAV & CalDAV
Entegre Portal Sayfası
Self Servis Taşıma Aracı
Bulut Dosya Saklama - 25GB
Çevrimiçi Ofis Paketi -
Word Belgeleri Oluşturun / Düzenleyin -
E-tablo Oluştur / Düzenle -
PowerPoint Oluştur / Düzenle -
$2.49USD/ay/user
$3.99USD/ay/user

OX App Suite'e hangi uygulamalar dahildir?

Tüm OX App Suite planları Web postası, Takvim, Görevler ve Adres Defterine erişim içerir. Üretkenlik paketi, OX Drive ve OX Belgelerini (Metin, Elektronik Tablolar ve Sunumlar) ekler.

OX App Suite'e dışarıdan e-posta hesapları ekleyebilir miyim?

Evet, OX App Suite Gmail, Yahoo ve Outlook.com gibi popüler sağlayıcılar dahil tüm harici IMAP e-posta hesaplarının bağlanmasını destekler. E-posta adresinizi ve parolanızı App Suite'e eklemeniz yeterlidir; bu hesaplara gönderilen tüm e-postalar App Suite Arayüzünüzde görünecektir.

Mevcut e-posta hesabımı başka bir sağlayıcıdan taşıyabilir miyim?

Evet, sezgisel ve kullanımı kolay bir self servis geçiş aracı sunuyoruz. Apple iCloud, Gmail, Outlook.com/Windows Live/Hotmail, Yahoo Mail, GMX veya T-Online dahil tüm popüler e-posta hizmetlerinden geçiş yapın veya IMAP/POP3 veya diğer mevcut tercih edilen protokolleri kullanarak sağlayıcınızın bilgilerini manuel olarak girin.

OX App Suite ile mobil cihazım arasında takvimi ve kişileri senkronize edebilir miyim?

OX App Suite, CalDAV ve CardDAV'ı tam olarak destekler. Ve Android kullanıcıları için, özel Android Sync Uygulamamız aracılığıyla senkronizasyon kolaydır.

OX App Suite cihazımda çalışır mı?

App Suite, çoğu yerel masaüstü ve mobil e-posta istemcisiyle sorunsuz çalışır.

Mobil Cihazlar: iOS 11/iOS 12'de iPhone, Android 4.1 veya üzeri sürümde Akıllı Telefon
Desteklenen Tarayıcılar: Safari, Chrome (en son ve önceki sürüm), Mozilla Firefox (en son ve önceki sürüm), Microsoft Internet Explorer 11/Edge

OX App Suite, Spam ve Virüslere karşı koruma sağlıyor mu?

Evet! OX App Suite, gelen kutunuzu olabildiğince temiz ve güvenli tutmak için özel teknoloji ve Anti-Spam endüstrisindeki köklü satıcılarla ortaklıklar kullanır.

OX Drive (Verimlilik) Nedir??

OX Drive, belgelerinizi, fotoğraflarınızı ve medyanızı bulutta depolamak için çevrimiçi bir depolama çözümüdür. Bu, yalnızca OX App Suite ve OX Drive'a erişmeniz gerektiği ve tüm dosyalarınıza da erişebileceğiniz anlamına gelir. OX Drive, tarayıcı veya yerel uygulamaları kullanarak dosyalarınızı tüm cihazlarınızla senkronize etmenize olanak tanır.

OX Belgeleri (Verimlilik) Nedir?

OX Metin, OX Elektronik Tablosu ve OX Sunum, daha geniş terim olan OX Belgeleri kapsamındaki 3 uygulamadır. Bu uygulamalar, çevrimiçi metin belgeleri, elektronik tablolar ve sunumlar oluşturmak ve düzenlemek için kullanılabilir. Office yazılım çözümünüzün tanıdık özelliklerini ve işlevlerini kullanarak ve tüm cihazlarınızda belgelerinizi her yerden oluşturun ve düzenleyin.

OX App Suite hangi Dilleri destekler?

OX App Suite aşağıdaki dilleri destekler: English, German, Spanish, French, Italian, Dutch, Polish, 中文 简体, 中文 繁體, 日本語 日本