SSL Sertifikası

En Başta Güven.
Sitenizi güvenli hale getirin ve ziyaretçileriniz için güven ve itimat katın. Lider Sertifika markaları ile tüm site güvenliği ihtiyaçlarınız için doğru yerdesiniz.

Doğrulama Seviyesini Seçin

Domain Doğrulama (DD)

Temel Güvenlik

Yalnızca domain doğrulamasıdır. Dakikalar içinde aktif olur. Bloglar, sosyal medya ve kişisel web siteleri için idealdir.

Satın Al

Organizasyon Doğrulaması (OD)

Güçlü işletme düzeyinde SSL

Temel kimlik doğrulama. Küçük işletme web siteleri ve hassas bilgileri kabul eden sayfalar için ideal.

Satın Al

Genişletilmiş Doğrulama (GD)

Maksimum Koruma ve Güven

Tam kimlik doğrulama. Maksimum ziyaretçi güveni sağlamak isteyen İş ve E-ticaret siteleri için idealdir.

Satın Al

Not sure which to choose? Let us help you decide

SSL Nedir?SSL Sertifikaları internet güvenliğinin temelidir. Şifreli bir bağlantı kurmak ve verilerin bir tarayıcı veya kullanıcının bilgisayarı ile bir sunucu veya web sitesi arasında güvenli bir şekilde iletilmesine izin vermek için kullanılırlar.

 • Bir tarayıcı ve bir sunucu arasında güvenli bir bağlantı kurar
 • Müşterilerinizin size sağladığı hassas bilgileri korumak için iletişimi şifreler
 • Tarayıcıda web adresinizin yanına bir asma kilit yerleştirir
 • Bir kuruluşun kimliğini doğrular

Standard SSL (Domain Doğrulama) Sertifikalar, en kolay ve en yaygın SSL sertifikası türüdür. OV ve EV Sertifikaları ayrıca son kullanıcılara daha fazla güven sağlayan sertifikaya sahip şirket veya kuruluşun kimliğini de doğrular.

SSL sertifika hizmetlerimizle*, her yıl yeni sertifikaları yapılandırmak ve dağıtmak için manuel adımlar atmanız gerekmez. Sertifikanız geçerlilik süresinin sonuna yaklaştığında otomatik olarak bir yenileme siparişi oluştururuz. Ödeme yapıldıktan sonra, yeni sertifikanızı sizin için otomatik olarak yapılandırır, doğrular ve sağlarız.

* Alan adınız SSL sertifikasını satan aynı barındırma sağlayıcısı aracılığıyla barındırılmalı ve sunucu cPanel, Plesk veya DirectAdmin kullanmalıdır.

Arama Motoru Sıralamanızı İyileştirin

Web sitenizin ziyaretçileri ve işletmeniz için güven ve çevrimiçi güvenlik sağlayın.

Google, web'i daha güvenli hale getirmek istiyor ve bunun büyük bir kısmı, insanların Google aracılığıyla eriştiği sitelerin güvenli olduğundan emin olmayı içeriyor. Bu nedenle, SSL kullanan web sitelerinin arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasından yararlandığı gösterilmiştir.

Ayrıca web sitenize SSL eklemeyi düşünmeniz için daha birçok neden var.:

Hassas verileri şifreleyin
Kullanıcı gizliliğini koruyun
Güvenli çevrimiçi işlemler
HTTPS'yi ve kilit simgesini etkinleştirin
Meşruiyetini kanıtla
SEO sıralamasını artırın

Tarayıcılar değişti, geride kalmayın

Google Chrome ve Mozilla Firefox ta,HTTPS aracılığıyla sunulmayan web sayfaları artık 'güvenli değil' olarak görüntüleniyor. Web sitenizin onlardan biri olmasına izin vermeyin. Bugün SSL ekleyin.
Tam otomatik sağlama ve dağıtımımızla sitenizi dakikalar içinde güvenceye alın

Genişletilmiş Doğrulama SSL'ye Yükseltin

Tüm SSL sertifikaları, verilerinizi korumak ve doğrulamak için benzer yöntemler kullanırken, sağladıkları güven ve onaylama düzeyi değişiklik gösterir.

Genişletilmiş Doğrulama Sertifikaları, en yüksek düzeyde doğrulama ve güven sunar. Çevrimiçi işletmelerle uğraşırken müşterilere daha fazla güven vermek için şirketlerin ve kuruluşların adlarını ve konumlarını doğrular ve görüntülerler.


Domain Doğrulama (DD)

Organizasyon Doğrulaması (OD)

Genişletilmiş Doğrulama (GD)


Genişletilmiş Doğrulama SSL Sertifikaları hakkında daha fazla bilgi edinin

Doğru Sertifika Türünü Seçmeme Yardım Edin

Çevrimiçi güvenlik ihtiyacı evrensel olsa da, tüm SSL Sertifikaları eşit olarak oluşturulmaz. Aşağıdaki kılavuz, hangi tür sertifikanın sizin için doğru olduğuna karar vermenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Domain Doğrulama (DD)

 • Yalnızca domain sahipliğini ve kontrolünü doğrular
 • Dakikalar içinde yayınlanır
 • Tarayıcı uyumluluğunu korur

Kritik olmayan web sayfaları için ideal

DD'yi bir kütüphane kartı almak gibi düşünün - gerçekte kim olduğunuzun teyidi yok, çok hızlı bir şekilde alınması ve yayınlanması için çok az gereksinim var.

Domain Sertifikalarına Göz atın

Organizasyon Doğrulaması (OD)

 • Başvuranın kimliğinin doğrulanması dahil olmak üzere gelişmiş doğrulama
 • 1 Günde yayınlanır
 • Tarayıcı uyumluluğunu korur

Giriş sayfaları gibi daha hassas web sayfaları için ideal

OD'yi ehliyet almak gibi düşünün; atlamak için bir kütüphane kartından daha fazla çember var, ancak bir kimlik biçimi olarak daha güvenilir.

Bu Domain Sertifikalarına Göz Atın

Genişletilmiş Doğrulama (GD)

 • SSL Sertifikaları için en yüksek kimlik doğrulama seviyesini temsil eden, standart tabanlı kimlik doğrulama yaklaşımı
 • Yayınlanması 1-3 gün sürebilir
 • Tarayıcı ve diğer sektör uyumluluğunu korur

E-ticaret, çevrimiçi bankacılık, hesap kayıtları gibi hassas web sayfaları için ideal

GD'yi bir pasaport almak gibi düşünün—bir kütüphane kartı veya ehliyetten çok daha sıkı süreçler, daha uzun teslim süreleri ve kim olduğunuzun daha fazla doğrulanması. Kimliğinizi doğrulamanın en güvenilir yolu olarak uluslararası alanda tanınır.

Bu Domain Sertifikalarına Göz Atın
 • RapidSSL

  RapidSSL® Certificates help you keep your customers' transactions secure with up to 256-bit data encryption and site authentication. Buy a certificate and speed through enrollment with automated domain control validation. Best of all, our SSL certificates are among the most affordable in the industry. We keep our costs down and pass the savings on to you.

  Şu tarihten
  $16.75USD/yıl
  Daha Fazlası
 • RapidSSL Wildcard

  RapidSSL® Wildcard Certificates help you secure multiple subdomains with one low-cost SSL certificate issued to *.yourdomain.com. Protect your customers' personal data with up to 256-bit encryption. Automated domain control validation makes site authentication a breeze. At RapidSSL, we believe in providing the SSL protection you need at a competitive price.

  Şu tarihten
  $139.07USD/yıl
  Daha Fazlası
 • GeoTrust True Business ID Wildcard

  Simplify certificate management with the convenience of a Wildcard certificate. GeoTrust® True BusinessID Wildcard certificates allow you to secure multiple subdomains on a single certificate, reducing management time and cost. Whether it's your company's home page or your mail server's hostname, protecting sensitive information is your goal — and it's our goal too.

  Şu tarihten
  $409.73USD/yıl
  Daha Fazlası
 • DigiCert Secure Site

  Protect your website or email traffic with industrial-strength 2048-bit encryption with a Secure Site SSL Certificate.

  Şu tarihten
  $418.13USD/yıl
  Daha Fazlası
 • DigiCert Secure Site Pro

  With Secure Site Pro SSL offer high-assurance certificate with added features for comprehensive website security.

  Şu tarihten
  $928.67USD/yıl
  Daha Fazlası
 • DigiCert Secure Site EV

  Secure Site Extended Validation (EV) SSL Certificates protect your most valuable assets–your customers and your brand–from phishing scams and online fraud.

  Şu tarihten
  $928.67USD/yıl
  Daha Fazlası
 • DigiCert Secure Site Pro EV

  Secure Site Pro EV SSL is the highest authentication with extra features for comprehensive website security and robust protection against identity-targeted attacks.

  Şu tarihten
  $1399.07USD/yıl
  Daha Fazlası

Multi-year certificates allow you to pay a single discounted price for two or three years of SSL certificate coverage. When you purchase a multi-year SSL certificate, you lock in a single price for up to 3 years of coverage.

Initially, you will receive a certificate that is valid for the Certificate Authority Browser Forum's maximum allowed term (1 year and 1 month) with the right to unlimited certificate reissues during the order period.

Automated reissuance will occur automatically throughout the term to ensure continued protection for your website.

For example, a 2-year SSL certificate order works as follows: SSL certificate lifecycle

SSL certificates must be revalidated periodically. The maximum certificate lifetime is 13 months, requiring revalidation annually.

Benefits

 • Enjoy increasing discounts for each year of coverage that you purchase.
 • Remove the hassle of annual billing.
 • Annual validation. Yearly validation of identity in shorter validity certificates prevents potential fraud and spoofing.

SSL Sertifikası nedir?

SSL Sertifikaları, internette veri şifrelemeyi mümkün kılar ve verilerin bir web sunucusundan bir tarayıcıya güvenli bir şekilde iletilmesine izin verir. SSL ile web siteniz https protokolünü kullanabilir ve bağlantının güvenli olduğunu belirtmek için son kullanıcıların web tarayıcılarında bir asma kilit görüntüleyecektir.

Neden bir SSL Sertifikasına ihtiyacım var?

SSL Sertifikaları internetin önemli bir parçasıdır. Yalnızca bilgisayarınız ile bir web sitesinin bulunduğu sunucu arasındaki iletişimi şifrelemekle kalmaz, aynı zamanda bir sitenin iddia ettiği gibi olduğunun doğrulamasını da sağlarlar.

Farklı SSL türleri nelerdir?

SSL Sertifikalarının dayandığı 3 farklı doğrulama seviyesi vardır. Domain Doğrulama (DD), Organizasyon Doğrulama (OD) ve Genişletilmiş Doğrulama (GD). Sertifika türleri arasındaki en büyük fark, Sertifika Yetkilisi, RapidSSL, GeoTrust ve DigiCert'in sertifika vermek için ihtiyaç duyduğu ve doğruladığı bilgilerle ilgilidir. Daha yüksek sertifika seviyeleri daha fazla bilgi gerektirir ve genellikle tarayıcı çubuğunda görüntülenir. Örneğin EV SSL, tarayıcı çubuğunu yeşile çevirir ve daha fazla güven oluşturmak için kuruluş adını ziyaretçilere görüntüler.

Wildcard SSL Sertifikası nedir?

Wildcard SSL sertifikası, diğer SSL sertifikalarıyla aynı şifreleme ve kimlik doğrulama özelliklerini sağlar, ancak bir web sitesinin sınırsız sayıda alt alanına da uygulanabilir. Wildcard SSL sertifikası, kök etki alanını (ornekdomain.com) ve alt etki alanlarını destekler. Daha Fazlası

GD SSL Sertifikasının avantajları nelerdir?

GD veya Genişletilmiş Doğrulama, bugün mevcut olan en yüksek SSL sınıfıdır ve web sitenize diğer SSL Sertifikalarından daha fazla güvenilirlik ve güven verir. Yeşil adres çubuğu ve şirketinizin adının görüntülenmesi gibi güveni ve tüketici güvenini artırdığı kanıtlanmış özellikler içerirler..

SSL sertifikalarımız, Online Security'deki en güvenilir markalardan bazılarına aittir.